Miskolc

A debreceni Kék Bolygó klub érdekessége, hogy Miskolcon létrejött 2013. januárjától a klub egy kirendelt része, mely szervezetileg Debrecenhez tartozik, ám az edzések Miskolcon vannak. Mivel Miskolc nem rendelkezik önálló wtf taekwondo klubbal, ez remek lehetőséget biztosít mindenki számára, aki taekwondozni szeretne. Szinte minden hétköznap rendelkezésre áll az edzőterem, ami nagyon jó lehetőség, ezért igyekszünk maximálisan kihasználni.

Hiába a Debrecen Miskolc közötti közel 100 km-es távolság, szoros kapcsolat alakult ki a két csapat között (ami tulajdonképpen egy, csak külön városban edzenek), melyet számos közös hétvégi edzéssel, taekwondo- és hapkido szemináriummal, övvizsgákkal és szabadidős programokkal teszünk még színesebbé.